Jak program funguje

Jakmile se domluvíme na podmínkách spolupráce, dostanete přidělen promo kód a autorizační kód (speciální přístup k API) k Vašemu aktuálnímu účtu na Collabimu.

Jak použít kódy?

Přes odkaz

Chcete-li pouze odkazovat z internetu, můžete rovnou na náš web odkázat ve formátu

https://www.collabim.cz/?promoCode=vas-promo-kod

Dojde tak k uložení COOKIE (platnost 4 měsíce), která identifikuje, že zákazník přišel od Vás. Pokud se do 4 měsíců u nás registruje, započítá se vám tento klient jako ten, kterého jste přivedli, a v případě, že si u nás objedná tarif, přísluší Vám provize dle naší dohody.

Přes API napojení

Máte-li již ke klientovi více informací (klíčová slova a web, který ho zajímá), bude pro Vás nejspíše tato možnost mnohem zajímavější, neboť je vyšší šance, že zákazník si u nás placený tarif objedná, pokud mu účet založíte rovnou s jeho daty.

V tomto případě naleznete popis API napojení v naší dokumentaci.

Kde mohu vidět, zda-li přivádím nové registrované?

E-mail

Každý měsíc prvního automaticky rozesíláme e-maily s přehledem, kolik nových uživatelů bylo přivedeno a rovnou výpočet provize.
K tomuto mailu stačí přiložit fakturu a poslat nám ji zpět, obratem Vám provizi vyplatíme.

Rozhraní v Collabimu

Naleznete pod záložkou Affiliate

affiliate

Affiliate___Collabim

Zde naleznete jak vaše údaje (promo kód a api token - tento slouží jen a pro AFFIL, pro API je token jiný), tak možnost prokliku na přehled affiliate účtu, kde si můžete zobrazit jak přivedené uživatele pro každý den, tak i částku k vyplacení za dané období.