Příplatkový ceník

Limity klíčových slov a projektů najdete na samostatné stránce.

Co všechno si můžete nechat navýšit za příplatek?

Kredit v jednorázových analýzách

Dobijete přímo v aplikaci Collabim. Stačí se prokliknout do vašeho uživatelského profilu a v nabídce kliknout na kredity.

kredity

Zde klikněte na Přikoupit kredit. Tím se dostanete na balíčky kreditů a historii čerpání.

Zde již uvidíte jedotlivé balíčky kreditů, které je možné zakoupit.

Kredity lze zakoupit samostatně i bez placeného tarifu.

V placeném tarifu jsou obecně kredity ZDARMA zakomponovány. Mrkněte na náš ceník.

Jednorázová analýza nad limit

Narazíte-li na denní limit jednorázových analýz, u placených tarifů je možné překročit limit za příplatek. Každá analýza nad limit je dodatečně účtována za 9 Kč bez DPH. V následné fakturaci jsou všechny analýzy nad limit sečteny.

Přidání dalšího vyhledávače

Měříte-li v projektu vyhledávač např. pro desktop, můžete si za příplatek aktivovat doplněk Další vyhledávač, který vám umožní měřit další variantu aktuálního vyhledávače (např. mobilní vyhledávač).

Doplněk můžete aktivovat v sekci Doplňky k tarifu.

Přidání dalších konkurentů

Počet konkurentů si lze navýšit o dalších 5 za jednorázový příplatek 50,- bez DPH.Přidání klíčových slov nad rámec limitu tarifu

V případě, že překročíte limit počtu klíčových slov, zobrazí se okno s nabídkou, díky níž je možné přidat další klíčová slova nad rámec limitu a nepřecházet na vyšší tarif. Tato služba může být dodatečně účtována částkou 66,5 Kč bez DPH za balíček 1000 klíčových slov / měsíc.

To znamená, že v případě překročení limitu je počet slov nad limit zaokrouhlen vždy na 1000. Pokud tedy přesáhnete limit např. o 50 slov, bude počet slov nad limit automaticky zaokrouhlen na 1000 slov a příplatek k měsíčnímu tarifu bude 66,50 Kč.

Pokud přesáhnete limit např. o 1200 slov, bude účtován příplatek 66,50 Kč x 2 (tedy 133 Kč).Přidání dalšího projektu nad rámec limitu tarifu

Pokud překročíte limit počtu projektů pro daný tarif, zobrazí se okno s nabídkou, díky které je možné za příplatek přikoupit další projekty bez nutnosti přechodu na vyšší tarif. Tato služba může být dodatečně účtována částkou 199 Kč bez DPH měsíčně za každý projekt nad rámec tarifu.

Fakturaci na základě příplatkového ceníku můžete sledovat v sekci Využití účtu. Tam pak najdete aktuální odhad následující fakturace.