Inkognito režim klíčových slov

V některých částech Collabimu (např. Svatý grál, Průzkumník klíčových slov apod.) používáme ve velmi omezené míře data z projektů našich zákazníků jako dodatečný zdroj (<10%) naší celkové databáze klíčových slov.

V nastavení účtu můžete vždy toto použití Vašich dat (klíčových slov) zakázat aktivací tzv. "Inkognito módu". Následkem se ale také zablokují určité části systému, ke kterým nadále nebudeme mít přístup (např. export z Collabim databáze v Průzkumníku slov).

Kdykoliv se však můžeme opět rozhodnout Inkognito mód zrušit a obnovit tak plně funkce systému.

Upozornění 1

Aktivace tohoto módu a skrytí Vašich klíčových slov v našich databázích však bude fungovat pouze na klíčová slova, která jsou ve Vašem projektu opravdu jedinečná a unikátní, nikde jinde jsme na ně nepřišli a současně je nemá žádný jiný projekt v Collabimu.

V opačném případě nebude mít ingoknito mód vliv.

 

Upozornění 2

Při aktivaci ingornito režimu, vlivem technického omezení synchronizace databází nebudou slova z naší databáze odstraněna hned, ale s odstupem několika dní. Maximální délka by však neměla překročit 1 týden. Ručním přeměřením klíčových slov zajistíte jejich okamžité odstranění.