Zobrazení sloupců na přehledu klíčových slov

Jak zobrazit další sloupce na přehledu klíčových slov?

Na přehledu klíčových slov si můžete zobrazit spoustu zajímavých informací. Údaje ke klíčovým slovům jsou řazeny do příslušných sloupečků (například sloupečky "klíčové slovo", "cílová stránka", "hledanost Google" apod.). Nicméně údajů ke klíčovým slovům si můžete zobrazit více.

Poměrně žádaným údajem je datum přidání klíčových slov. Abyste si mohli řadit klíčová slova dle data přidání, je třeba příslušný sloupeček nejprve zobrazit na přehledu.

Nejprve klikněte na tlačítko "Zobrazené sloupce" v pravé části obrazovky nad přehledem klíčových slov.

Tím se otevře menu, ve kterém uvidíte, jaké sloupce máte zobrazené a jaké nikoliv.

Zaškrtněte příslušnou položku, kterou si přejete zobrazit na přehledu, a změnu potvrďte tlačítkem "Uložit vybrané sloupce a obnovit".

Nyní již máte sloupček zobrazený na přehledu klíčových slov. Pokud kliknete na název sloupce, můžete klíčová slova seřadit dle tohoto sloupečku.

Nevyhovuje vám pořadí sloupců?

Pokud byste si přáli mít příslušný sloupeček například více vlevo, abyste nemuselli scrollovat do pravé části obrazovky, klikněte na tlačítko "Pořadí sloupců".

Otevře se nabídka, ve které můžete jednotlivé sloupečky přesunout na jiné místo. Stačí kliknout na příslušný řádek a přetáhnout jej na jinou pozici.

Po provedení změn nezapomeňte pořadí sloupců uložit ve spodní části menu.