Automatické návrhy klíčových slov

Jakmile si vytvoříte nový projekt, Collabim vám automaticky bude hledat nová klíčová slova, která by pro vás mohla být zajímavá. Taková slova pak případně můžete přidat do projektu.

Tím začnou být daná slova měřena a vy tak budete mít přehled o tom, jak si váš projekt vede ve vyhledávání na příslušné výrazy.

V defaultním nastavení vás bude Collabim na nová klíčová slova informovovat notifikací do vašeho emailu, to lze ostatně nastavit v nastavení notifikací. Automatické návrhy klíčových slov však můžete spravovat i sami - tento přehled najdete v levém menu v sekci Klíčová slova.

Zde si pak můžete projít návrhy klíčových slov, které Collabim sám našel pro váš projekt. Výrazy Collabim navrhuje podle slov, která již zná ve spojistosti s vaší službou, a zároveň podle slov, která již měříte ve vašem projektu.

Přehled obsahuje 3 záložky:

  1. Aktivní návrhy - výrazy, které Collabim navrhl
  2. Skryté návrhy - výrazy, které jste z návrhů sami vyřadili (tzn. přes tlačítko )
  3. Přidané návrhy - výrazy, které jste si z návrhů uložili do projektu (tzn. přes tlačítko )

Návrhy si můžete případně filtrovat podle různých hodnot. Pokud vás tedy zajímají např. jen výrazy s určitou hledaností, pak stačí nastavit filtr.

A pokud byste si přáli slovo do projektu uložit rovnou se štítkem nebo specifickou cílovou stránkou, stačí rozkliknout nastavení ukládání slov a štítek nebo cílovou stránku doplnit. Slovo se tak uloží s příslušnými údaji.